Provisional

  • Date: Sunday November 12
  • Balingup - Nannup
  • Distance: 42.0 km
  • Chief Commissaire: Ken Wibberly
  • Organiser: Ride WA
  • Download as: [PDF] [Spreadsheet] [JSON]

Stage 4 Team Start Times

Teams depart at 1 minute intervals

11:45:00am Veris Mens Development ____
11:46:00am Midland Cycle Club Alpha Team ____
11:47:00am Dome Coffees Racing ____
11:48:00am Unicorn Racing 1 ____
11:49:00am Santic GDT Racing ____
11:50:00am Melo Velo ____
11:51:00am R1iEquipe ____
11:52:00am Pedal Mafia 1 ____
11:53:00am Presto Racing Team ____
11:54:00am RCCC Mens 1 ____
11:55:00am SPR Men 1 ____
11:56:00am Bike Shed Dunsborough ____
11:57:00am KGB 1 ____
11:58:00am Total Travel WA ____
11:59:00am SWCC Racing 1 ____
12:00:00pm Midland Cycle Club Bravo Team ____
12:01:00pm No Data Required ____
12:02:00pm King KOM Race team ____
12:03:00pm R1iEquipe Masters ____
12:04:00pm BCC 1 ____
12:05:00pm Esperance Cycle Club ____
12:06:00pm ICEPACK ____
12:07:00pm EY-2 ____
12:08:00pm Ahrens ____
12:09:00pm En Time ____
12:10:00pm Joondalup Cycle City 1 ____
12:11:00pm Avanti Uberquads ____
12:12:00pm Lakes Bikes Rockets ____
12:13:00pm Veris Masters Racing Team ____
12:14:00pm BCC 2 ____
12:15:00pm Squadra RTR 1 ____
12:16:00pm Team Transform ____
12:17:00pm KGB Secondo ____
12:18:00pm CRT Bru's ____
12:19:00pm FS Racing ____
12:20:00pm SPR Mens 2 ____
12:21:00pm Cyclemania ____
12:22:00pm Donuts ____
12:23:00pm R1iEquipe Baroudeurs ____
12:24:00pm Watt Lab ____
12:25:00pm Unicorn Racing 2 ____
12:26:00pm AvantiPlus Cannington ____
12:27:00pm Cove Legal Racing ____
12:28:00pm Margaret River Chocolate Factory 1 ____
12:29:00pm Squadra RTR2 ____
12:30:00pm Midland Cycle Club Charlie Team ____
12:31:00pm Bidons and Beers ____
12:32:00pm Boans ____
12:33:00pm SAVE African Rhino ____
12:34:00pm Eaton Dogs ____
12:35:00pm Margaret River Chocolate Factory 2 ____
12:36:00pm Pedal Mafia 2 ____
12:37:00pm Ladsy Puncheurs ____
12:38:00pm SWCC Masters ____
12:39:00pm South West Racing 2 ____
12:40:00pm Fleet Cycles 1 ____
12:41:00pm Champion Lakes Racing ____
12:42:00pm Westside Cycle Club 2 ____
12:43:00pm Lakes Bikes Spartans ____
12:44:00pm Broome Viper Squad ____
12:45:00pm PIHG ____
12:46:00pm NBCC Men ____
12:47:00pm Midland Cycle Club Delta Team ____
12:48:00pm Geographe Grinders ____
12:49:00pm Team NMG ____
12:50:00pm Beanstalk 1 ____
12:51:00pm Denmark ____
12:52:00pm Westside Cycle Club 1 ____
12:53:00pm Arimia ____
12:54:00pm Telstra Connectiv ____
12:55:00pm GSR 1 ____
12:56:00pm Beanstalk 2 ____
12:57:00pm SPR Mens 3 ____
12:58:00pm MCG Team A ____
12:59:00pm Fleet Cycles 2 ____
1:00:00pm Kiwi Connexion ____
1:01:00pm Lester Blades Executive Search ____
1:02:00pm Busselton Cycle Club 3 ____
1:03:00pm VELOCity ____
1:04:00pm Joondalup Cycle City 2 ____
1:05:00pm Blackwood Tour Team ____
1:06:00pm AvantiPlus Cannington A ____
1:07:00pm Veris Sweepers ____
1:08:00pm RCCC Mixed Team ____
1:09:00pm All For Ron and Ron For All ____
1:10:00pm Swany Riders ____
1:11:00pm ToMR Directors Team ____
1:12:00pm EY-1 ____
1:13:00pm Cyclezone Cyclones ____
1:14:00pm Go Jess Team ____
1:15:00pm MCG Team B ____
1:16:00pm Team Undulations ____
1:17:00pm Rookies Secrete ____
1:18:00pm SPR Mixed ____
1:19:00pm Holden Women's Racing ____
1:20:00pm The Leftovers ____
1:21:00pm Gary Suckling Racing ____
1:22:00pm SPR Women 1 ____
1:23:00pm Joondalup Cycle City Women ____
1:24:00pm RCCC Women 1 ____
1:25:00pm Veris Womens Development ____
1:26:00pm SPR Women 2 ____
1:27:00pm Fat Duck Cycles BCC Women ____
1:28:00pm RCCC Women 2 ____
1:29:00pm SPR Women 3 ____
1:30:00pm NBCC Ladies ____